In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player
TWISTER - instruktorzy

 

Magdalena Szczepaniuk - Absolwentka Uniwersytetu Zielonogórskiego, wydziału pedagogicznego o specjalności Animacja Społeczno - Kulturalna (TANIEC) oraz Wychowanie Fizyczne. Od kilkunastu lat uczęszczała na zajęcia taneczne poznając różne techniki tańca. Taniec ludowy (Zespół Pieśni i Tańca "Maki"), taniec towarzyski (Studio Dance Club, ST Gracja), taniec współczesny (ST Tagim). Coroczne warsztaty taneczne (np. Funky, Jazz, Street Dance, Hip-Hop) pokazują jak taniec wspaniale harmonizuje z jej charakterem. 

"Już dziewiętnasty rok pracuję z dziećmi i młodzieżą. Muszę przyznać, że daje mi to ogromną satysfakcję, a cóż ważniejszego jest w życiu niż radość, którą czerpiemy z naszej pracy. Jestem bardzo energiczną osobą, której nie przeszkadzają wieczne pytania zadawane przez dzieciaki w szkole i na treningach. Robię to, co naprawdę kocham."

 

 


Jakub GlapińskiTancerz, instruktor, animator kultury, ilustrator. Absolwent Uniwersytetu Zielonogórskiego na wydziale Artystycznym oraz Pedagogiki Psychologii i Socjologii. Współzałożyciel i członek zespołu "The Toys". Prywatnie wielbiciel gier video.

 

Katarzyna KalińskaJest fizjoterapeutą i najczęściej prowadzi rehabilitację ruchową z dziećmi w wieku niemowlęcym oraz starszymi. Poza fizjoterapią prowadzi zajęcia taneczne jako animator tańca, przy czym wspiera rozwój dzieci korzystając z technik psychomotoryki. Na co dzień uwielbia gotować i piec. Najchętniej czyta książki Fantasy

(ulubione to "Wiedźmin" i "Harry Potter").

 

 

 

 

 

 


 

Tancerze

s (19).png

Sonda

Jaki taniec lubisz najbardziej ?